Schemat Współpracy

Jakub Strzłakowski - Studia

Zapewne wielu z Was zastanawia się, jak wygląda współpraca z architektem krajobrazu, lub z firmą projektującą ogrody. Od pierwszej wizji ogrodu do jego urzeczywistnienia jest tylko kilka kroków. Aby współpraca przebiegała sprawnie i dawała obu stronom oczekiwaną satysfakcję opracowaliśmy prosty schemat współpracy.

1. Pierwsza rozmowa

Pierwsza rozmowa, jak i spotkanie są bezpłatne i niezobowiązujące. Na tym spotkaniu omawiamy wizję Klienta i ustalamy wstępną koncepcję. Jeśli obiekt Klienta nie jest opisany, przeprowadzam jego wstępne oględziny.

2. Plan koncepcyjny i ogólny kosztorys

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta przygotowuję wstępny plan koncepcyjny ogrodu wraz z kosztorysem. Teraz jest czas na podjęcie decyzji, co do przebiegu współpracy i omówienie oraz podpisanie umowy.

3. Projektowanie

Projektowanie zaczynam od pracy w terenie, wykonując wszelkie niezbędne do stworzenie projektu pomiary oraz dokumentację. Drugim etapem jest praca studyjna czyli opracowanie projektu na papierze, wykonanie opisów. Tak przygotowany projekt jest omawiany z Klientem, który ostatecznie zatwierdza wersję do realizacji.

4. Wykonanie

Klient może zamówić praktyczne wykonanie mojego lub obcego projektu. Tworzenie ogrodu dzielimy na etapy, omawiamy je z Klientem, a następnie kolejno realizujemy i zdajemy Klientowi. Dokładamy wszelkich starań, by efekt finalny spełniał oczekiwania Klienta – nie tylko w dniu odbioru, ale także podczas długiego użytkowania.

5. Prace pielęgnacyjne i interwencyjne

Na zlecenie Klienta wykonujemy wszelkie ogrodowe prace pielęgnacyjne i interwencyjne. Zapraszam do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *