PROJEKTOWANIE ZIELENI

Projektowanie ogrodów - Architektura krajobrazu Bielsko-Biała

Projektowanie ogrodów - Architektura krajobrazu Bielsko-Biała

Projektowanie zieleni jest najważniejszym etapem stworzenia idealnego ogrodu. Często zastanawiają się Państwo czy warto w ogóle brać pod uwagę projekt jeżeli też kosztuje. Poniżej postaram się Państwu pokazać jakie korzyści idą z zaprojektowania ogrodu marzeń.

Projekt ogrodu jest zawsze dostosowany do Państwa wizji, wymagań oraz do kosztów jakie możemy zoptymalizować by ogród nie stał się studnią bez dna.

Czy znają Państwo sytuację w której sadzimy w ogrodzie coraz to piękniejsze rośliny, starannie w każde wolne miejsce, zachwycając się jak te rośliny pięknie rosną u znajomych lub w szkółkach. I nie zauważymy, a tu nagle nie możemy się ruszyć w naszym pięknym ogrodzie. Tak wygląda sytuacja gdy nie planujemy a działamy na bieżąco lub impulsywnie. Czasem niektóre roślinki po zimie nam nie wyrastają lub chorują. Czasem po prostu ogród nas nie cieszy i co roku zmieniamy koncepcje która jest tylko w głowie.

Wiec podsumowując, Projekt ułatwia zobrazowanie wizji i Państwa wymagań przed rozpoczęciem prac wykonawczych – zawsze można wtedy nanieść poprawki. W projekcie rośliny rozłożone są według sztuki ogrodowej i ogólnie przyjętych kompozycji, które sprawiają że ogród będzie rósł proporcjonalnie. Wprowadzamy ład w przestrzeni wokół Państwa domu, firmy czy miasta. Projekt bardzo ułatwia i jest jedynym racjonalnym rozwiązaniem do wyceny prac i materiałów niezbędnych do wykonania ogrodu.

Przykładowa średnia cena projektu wraz z wyceną materiału i robocizny  – 2300 zł za 1000 m2

Oczywiście ceny ustalamy indywidualnie i są one zależne od wymagań, technologii wykonania oraz rodzaju projektowanego ogrodu. Zapraszam do kontaktu i spotkania na którym omówimy szczegóły współpracy.

 

projektowanie ogrodów hałcnów

PROJEKT PLACU MIEJSKIEGO

Projekt przedstawia funkcjonalne założenie. Plac podzielony został na 3 obszary. Pierwszy jest typowo wypoczynkowy , w cieniu drzew na ławeczkach lub na okrągłęj 3 poziomowej platformie . Drugi obszar to miejsce organizowania imprez masowych. A trzeci obszar to założenie typowo reprezentatywne, wodne.

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *